Szanowni Państwo,

 

Od 09.09.2019 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link: 

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=pyszotka_catering_gdansk&token=ee68ac8544128462062d8b6daa5a1f1a

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari.Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

 jak się zarejestrować:

https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

 jak płacić i zamawiać posiłki:

https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

 

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszychdniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 7 dni od daty rejestracji w wysokości 30,6. zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty.Po tym czasie należy debet spłacić.

 

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne). Aplikacja na iPhone’y będzie dostępna już wkrótce o czym poinformujemy. Jak to zrobić:

  • w telefonie należy wejść w „Sklep Play” (Google Play)
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką  
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

 

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 8:00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

 

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

Pozdrawiamy

zamowposilek.pl